אודותינו

צילום מוצרים » אודותינו

בשלוש מילים: אנחנו מצלמים מוצרים.

ועכשיו קצת יותר בהרחבה: בסטודיו נעים ונחמד שממוקם בירושלים, יושב צוות מיומן ועובד יום יום מסביב לשעון על צילום ועריכה של אלפי מוצרים שונים. תחום הצילום הוא מגוון ומפותח, אך כולל בתוכו תתי סגנונות שונים. בצילום מוצרים לאתרי אינטרנט, יש להתחשב בתכונות ספציפיות של המוצר ולהתאים אליו את סוג הצילום, ופה נכנסת לתמונה המומחיות שלנו. צילום מזון, צילום תכשיטים או צילום מוצרי אלקטרוניקה – כל אחד מהתחומים הללו הוא תחום שונה שמצריך ניסיון ייחודי, ציוד ייעודי ועדשת צילום מותאמת אישית.

איזה מוצרים אנחנו מצלמים?

הסטודיו שלנו מתמחה בצילום מוצרים במגוון תחומים. יש לנו ניסיון רב בצילום מוצרים לאתרי אינטרנט ברמה הגבוהה ביותר: צילום אוכל, צילום תכשיטים, צילום מוצרי אלקטרוניקה, פריטים גדולים או קטנים, מוצרים מעץ וממתכת והיד עוד נטויה. המוצרים שאנחנו מצלמים מיועדים בעיקר למכירה ברשת, כך שאנחנו מתמקדים בחדות של המוצרים וברקע שהם מוצגים על פניו.

עם מי אנחנו עובדים

הניסיון שלנו בתחום הצילום מתפרש על פני יותר מעשר שנים, ואנחנו עובדים עם כל המגזרים – העסקי, הפרטי ותאגידים. אנחנו מאמינים שהלקוח צריך להכתיב לנו את החזון שלו, ואנחנו נעבוד על לתרגם אותו למציאות חדה באיכות גבוהה. תהליך צילום מוצרים אצלנו כולל קודם כל שיחת תיאום ציפיות עם הלקוח, אחר כך עוברים לתכנון ועריכת יום צילומים, ולאחר מכן שולחים את התמונות ברזולוציות שונות. אנחנו עובדים מול בעלי העסקים עצמם או מול מנהלי המותג ואנשי השיווק.

איכות גבוהה ללא פשרות

אנחנו מצלמים סוגים שונים של פריטים באיכות הטובה ביותר ובתנאים המקצועיים ביותר; בעזרת תאורה מספיקה, ציוד צילום מקצועי, רקע, איבזור מתאים ועוד תנאים נוספים. מה המומחיות שלנו? אנחנו יודעים להתאים את סגנון הצילום למוצר בעיניים עצומות, והתוצאות מדברות בעד עצמן – איכות גבוהה ללא פשרות. מנהלים חנות מסחר מקוונת ומעוניינים בצילום קטלוג אינטרנטי? אנחנו כאן בשבילכם! אם אתם מחפשים להתרשם מסגנונות צילום, אנחנו מזמינים אתכם לסיור בגלריה שלנו באתר, שם תוכלו לראות את העבודות והפרויקטים שביצענו עבור מאות לקוחות מרוצים.