צילום אוכל

צילום מוצרים » צילום אוכל

צילום אוכל מרגיש לנו כמו פעולה יומיומית ופשוטה, למשל צילום הארוחה המפנקת שהגישו לנו במסעדה או המשקאות שקיבלנו בבר. מבלי לשים לב אנחנו מתעדים מנה מיוחדת, עוגה עסיסית או אפילו סתם את הקפה של הבוקר. לרוב, השימוש שנעשה בתמונות הוא אישי, או עבור קהל החברים הקרובים שלנו. מעבר לצילום אוכל חובבני, ישנו תחום מקיף ומקצועי בנושא צילום אוכל. כדי לצלם אוכל ברמה גבוהה צריך לדעת איך להציג אותו, במיוחד אם לאותו אוכל יש תפקיד במכירה או שכנוע.

צילום מקצועי של מוצרי מזון

צילום מוצרים מקצועי בא לשרת בעיקר את ציבור העסקים שמשווקים את השירותים שלהם באופן חזותי. צילום מזון וסטיילינג של מזון הפך ממזמן למקצוע מכובד שהביקוש אליו הוא גבוה בתעשיית המזון. בתרבות הקולינרית הגבוהה שעידן האינסטגרם והפייסבוק מטפח, יש צורך תמידי בשירות של צלם אוכל. עמודי הרשתות החברתיות של עסקים כמו ברים, מסעדות, רשתות מזון או בתי מלון מושכים את הקהל שלהם על ידי שימוש בצילום אוכל מקצועי, כזה שיציג את התוכן שלהם ברמה גבוהה; אוכל שמוגש באופן אסתטי ומגרה לעין ולבטן.

מחפשים צלם מזון? הגעתם למקום הנכון

לא רק מסעדות ועמודי לייף סטייל יוקרתי זקוקות לצילום אוכל כדי לתחזק את עמודי האינסטגרם שלהם. רשתות המזון הגדולות בישראל משתמשות בשירותי צילום מזון מקצועי באופן יומיומי כדי לעדכן את מלאי המוצרים בחנות או באתר שלהם ואף לעזור לרוכשים לבצע קניות אונליין. זקוקים לצלמים מוכשרים שיוציאו מהמנות שלכם את מיטב היופי והעסיסיות? הצוות שלנו הוא בעל ניסיון בתחום צילום אוכל ומזון, והם ישמחו להפוך את החזון שלכם לדימויים מנצחים.