צילום מוצרים על רקע לבן

צילום מוצרים » צילום מוצרים על רקע לבן

לצילום יש כוח עצום להדגיש אובייקטים ולהפוך אותם למרכז התמונה במגוון שיטות כמו צילום תקריב, או טשטוש הרקע וחידוד הפוקוס על האובייקט. עוד שיטה מעניינת היא צילום מוצר על רקע לבן, שיטה שנפוצה בעיקר בתחום צילום מזון וסטיילינג, צילום מוצרים לקטלוג, צילום תכשיטים ועוד.

למה כדאי להשתמש ברקע לבן?

למה, בעצם? ראשית, הרקע הלבן מקבע באופן אוטומטי את המבט של המתבונן על הפריט המצולם. שנית, המראה הנקי עוזר לרוכש הפוטנציאלי להתמקד בחדות המוצר ולבדוק את טיבו. סיבה נוספת היא שזוהי דרך שנחשבת יחסית פשוטה ומשיגה תוצאות טובות ואיכותיות.

צילום על רקע לבן – מתי?

מתי משתמשים בצילום על רקע לבן? בעיקר עבור צילום מוצרים לאתרי אינטרנט כמו אמזון או איביי, שמציעים מגוון גדול של מוצרים מכל הסוגים וזקוקים לכמות גדולה של תמונות. השיטה הזו היא יעילה מכיוון שכל מה שהצלם זקוק לו מלבד המוצר זה מסך או וילון לבן שמותקנים על גבי מתקן תלייה, מתקן שנמצא בכל סטודיו.

צילום על רקע לבן מצריך ציוד וידע

צילום פשוט נשמע קל ליישום, אך עדיין יש מספר כללים שצריך לדעת בנוגע לצילום מוצרים על רקע לבן. צריך לדעת איך להשתמש ברקע ולהפיק ממנו את המיטב עבור האובייקט המצולם, וזאת על מנת שלא לגרוע מהנראות שלו. מלבד הציוד הדרוש כמו מתקן לתלייה, רקע לבן ותאורה מותאמת, יש לסמוך על צלם מנוסה שיבצע את העבודה כראוי בעזרת המצלמה המתאימה, ופה אנחנו נכנסים לתמונה. אנחנו מציעים לכם שירות מקצועי של צילום מוצרים על רקע לבן. מעוניינים בשירות? סיירו באתר ותתרשמו ממגוון הדוגמאות שלנו.

הזיזו את החצים שעל התמונה ימינה ושמאלה בכדי לראות השוואה לפני ואחרי
צילום מוצר צילום מוצר לאתר אינטרנט
צילום מוצרים על רקע לבן שעון - אחרי צילום מוצרים על רקע לבן שעון
צילום מוצר על רקע לבן צילום מוצר על רקע לבן - לפני