צילום מוצרים » שאלות נפוצות

שאלות נפוצות על השירות שלנו

השאלות ששואלים אותנו הכי הרבה לפני תחילת העבודה

המוצרים שאנו מצלמים בסטודיו הינם מוצרים שניתן לשלוח אלינו, בגדלים שונים. מוצרים גדולים (לדוגמה – מוצרים גדולים במיוחד או כבדים במיוחד) אנו מצלמים אצל הלקוח עם ציוד סטודיו נייד ומקצועי.

צילום תכשיטים מזהב וצילום תכשיטים מכסף ויהלומים אנחנו מצלמים בשיטה ייחודית אך ורק לתכשיטים. הצילום מתבצע בתוך קופסת אור באמצעות ציוד תאורה מיוחד שאינו משתקף על התכשיט וכך ניתן לראות גם את הפרטים הקטנים ביותר על התכשיט.

בדרך כלל סט צילום מוצרים של כ-30 מוצרים  אורך כיום אחד. לאחר מכן עריכת חומר הגלם וליטוש התמונות אורך כשבוע נוסף. בשלב הראשוני אנחנו נשלח אליכם מספר תמונות ברזולוציה נמוכה לאישורכם ורק לאחר שתהיו מרוצים מהצילום (הזוויות, האיכות וכו') אנו נמשיך במלאכת הצילום והעריכה.

המחירים נקבעים לפי כמות המוצרים, גודל המוצרים, והעריכה הנדרשת לתוצאה הסופית הרצויה. אנו מאמינים בשקיפות מלאה אל מול הלקוח ולכן נציג עבורכם את כל אופציות המחירים מראש.

אפשרויות התשלום:

בכרטיס אשראי – עד 12 תשלומים בתוספת ריבית,
בהעברה בנקאית ישירה, ביט או המחאה.

יש 2 אופציות – או שנאסוף את המוצרים ממך (באיזורים מסויימים בארץ) או שאפשר לשלוח אלינו לסטודיו בירושלים את המוצרים. רצוי לצרף רשימה של הפריטים שנשלחו אלינו כדי לוודא שקיבלנו את הכל.

אנחנו שולחים אליכם את כל התמונות הערוכות והסופיות בפורמט JPG וגם PSD (פוטושופ), ברזולוציה מקסימלית וגם ברזולוציה המתאימה לאינטרנט. בנוסף, ניתן לקבל את כל חומרי הגלם בפורמט RAW.

אנחנו נשלח אליכם קובץ דיגיטלי להורדה מיידית, ובנוסף ניתן לקבל את כל התמונות הערוכות על גבי זכרון נייד (Disk on key) במשלוח רשום,  בתוספת עלות המשלוח, ניתן גם לאסוף מהסטודיו שלנו בירושלים.

את כל חומר הגלם הראשוני אנו עורכים בפוטושופ, מנקים ומסדרים ובנוסף מתקנים באופן מקצועי במידת הצורת את חוסר שלמות המוצר – לדוגמה, כתם על המוצר או פגם כזה או אחר הניתן לתיקון בעריכה דיגיטלית. לאחר עריכה של חומר הגלם הראשוני אנו מבצעים הדמיות של המוצר בסביבה אמיתית במידת הצורך.

לכל שאלה נוספת, אתם מוזמנים לשלוח אלינו הודעה ונשמח לעזור לכם!